headerimg006
headerimg007
headerimg009
headerimg011
headerimg012
headerimg013
headerimg1
headerimg2
headerimg3
headerimg4
headerimg5
headerimg6
headerimg7

Atletsko rekreativni klub ''SOMARATON'' Sombor

41. S O M B O R S K I        P O L U M A R A T O N    17.05.2020.

Prijave na linku :    http://trka.rs/event/173/    -    Lista prijavljenih

 Kompletne informacije   ili   u pdf formatu.

POLUMARATON 21,097 km

Prijave za sve tri trke na portalu  http://trka.rs/event/173/. Elektronske prijave se zatvaraju 07. maja 2020. godine u 12:00h. Svi prijavljeni takmičari koji do tog dana nisu kompletirali prijavu odnosno uplatili startninu brišu se sa zvaničnog spiska prijavljenih.

Nakon ovog datuma prijava nije moguća.

Kompletnom prijavom se smatra prijavljivanje i uplata startnine do 07. maja 2020. godine.

 

ŠTAFETNA TRKA

Start štafetne trkeje u nedelju 17. maja 2020. godine na ulici Kralja Petra I u 10:00 h.

Trka startuje zajedno sa polumaratonskom trkom i ide potpuno istom trasom kao i polumaratonska trka. Štafete imaju tri izmene. Svaka izmena je na 7 kilometara i predstavlja jedan krug koji istrče polumaratonci. Izmena štafeta je na ulici Kralja Petra I (neposredno kod startno-ciljne ravnine).

Vremenski limit trke  je 3 sata.

 

TRKA NA 7 KILOMETARA

Start trke na 7 kilometara je u nedelju 17. maja 2020. godine na ulici Kralja Petra I u 10:00h.

Trka startuje zajedno sa polumaratonskom trkom i ide potpuno istom trasom kao i polumaratonska trka. Cilj ove trke je nakon prvogkrugakoji prave polumaratonci, kada učesnici ove trkeutrčavaju u ciljnu ravninu na ulici Kralja Petra I.

Vremenski limit trke  je 3 sata.

 

 

22. Marta 2020 godine.
27. Novosadski polumaraton 
19. Štafetni polumaraton 
Trka na 10,548 km
Nordic Walking 10,548 km
Ekipna trka na 6km (od 4 do 5 članova, 3 naj bolja vremena su vreme ekipe).
Trka  (6 km)
Nordic Walking  6 km

 

Trka Nade - Beograd 09.05.2020.

>>> Kompletne informacije

 

6. Dame trče - Sombor, 29.09.2019.

>>> Prijava za Žensku trku

Startna lista

Rb. Prezime i ime St.Br. God. Mesto Klub
1 Kulić Zorica 1001 1979 Sombor ARK Somaraton
2 Stojšić Milica 1002 1984 Novi Sad ARK Somaraton
3 Pagač Ana 1003 1978 Sombor ARK Somaraton
4 Galić Danica 1004 1989 Stapar ARK Somaraton
5 Stanimirović Jelena 1005 1982 Sombor ARK Somaraton
6 Horvat Ena 1006 1988 Sombor ARK Somaraton
7 Vojnović Ivana 1007 1989 Subotica  
8 Zindović Tamara 1008 1995 Beograd NRC
9 Bošnjak Mina 1009 1982 Sombor ARK Somaraton
10 Macut Vasić Katarina Sharon 1010 1993 Sombor  
11 Ogrizović Vesna 1011 1971 Sombor ARK Somaraton
12 Oparnica Gligorević Marija 1012 1985 Sombor  
13 Kostić Monika 1013 1983 Sombor  
14 Gudelj Kristina 1014 1979 Sombor ARK Somaraton
15 Novaković Dragana 1015 1981 Sombor  
16 Rosić Jasmina 1016 1980 Sombor  
17 Marinić Anita 1017 1973 Sombor ARK Somaraton
18 Sekereš Silvija 1018 1989 Sombor Tim Mirko Erdelji
19 Stepanov Branislava 1019 1985 Bečej AK Bečej
20 Gortva Sanja 1020 1984 Bečej AK Bečej
21 Milašinović Radmila 1021 1965 Sombor ARK Somaraton
22 Smiljić Vanja 1022 1990 Sombor  
23 Novaković Marija 1023 1992 Bečej AK Bečej
24 Varićak Svetlana 1024 1964 Sombor  
25 Bjelan Vesna 1025 1964 Sombor ARK Somaraton
26 Vukas Slađana 1026 1972 Sombor  
27 Radović Snežana 1027 1981 Sombor ARK Somaraton
28 Djurdjević Selena 1028 2004 Sombor ARK Somaraton
29 Belić Ivana 1029 1979 Novi Sad Čegar running
30 Mijatović Marijana 1030 1990 Novi Sad Čegar running
31 Brbaklić Tepavac Marina 1031 1984 Novi Sad ARK Somaraton
32 Vezmar Biljana 1032 1968 Sombor ARK Somaraton
33 Bodrožić Maja 1033 1976 Sombor ARK Somaraton
34 Medić Lucija 1034 1954 Sombor ARK Somaraton
35 Bodrožić Marija 1035 1954 Sombor ARK Somaraton
36 Balog Dora 1036 1998 Novi Sad  
37 Sekulić Lidija 1037 1971 Sombor ARK Somaraton
38 Basta Ivana 1038 1979 Sombor ARK Somaraton
39 Djurić Ksenija 1039 1980 Sombor  
40 Maunić Marina 1040 2007 Sombor  
41 Maunić Monika 1041 1977 Sombor  
42 Marić Bojana 1042 1984 Sombor ARK Somaraton
43 Periškić Curnović Irina 1043 1976 Sombor  
44 Milošević Sanja 1044 1978 Sombor ARK Somaraton
45 Kostić Monika 1045 1983 Sombor  
46 Kesegić Dušanka 1046 1985 Sombor ARK Somaraton
47 Zelić Irina 1047 1999 Sombor ARK Somaraton
48 Mikac Sanela 1048 1980 Sombor  
49 Antić Veselinka 1049 1966 Sombor  
50 Matijević Valentina 1050 1970 Sombor ARK Somaraton
51 Damjanović Jasmina 1051 1977 Sombor  
52 Rašković Jelena 1052 1995 Novi Sad AK Apatin
53 Žuljević Sanja 1053 1986 Sombor ARK Somaraton
54 Opačić Sara 1054 1999 Sombor  
55 Sekulić Dragana 1055 1974 Sombor  
56 Šokac Ivana 1056 1984 Sombor ARK Somaraton
57 Vujasinović Danijela 1057 2002 Sombor  
58 Ivošev Tatjana 1058 1972 Sombor ARK Somaraton
59 Cirkl Kristina 1059 1996 Sombor ARK Somaraton
60 Cirkl Radojka 1060 1973 Sombor  
61 Sokola Alisa 1061 1996 Sombor BRC
62 Vukmirović Ljerka 1062 1979 Sombor ARK Somaraton
63 Kasap Ana 1063 1977 Sombor ARK Somaraton
64 Grujić Firanj Danica 1064 1953 Sombor ARK Somaraton
65 Galetin Gordana 1065 1976 Sombor  
66 Čortan Jelena 1066 1990 Sombor  
67 Sudarić Marija 1067 1988 Sombor  
68 Kabić Tijana 1068 1984 Sombor ARK Somaraton
69 Ilić Snježana 1069 1987 Sombor  
70 Ilibašić Svetlana 1070 1979 Sombor  
71 Tintor Irina 1071 1991 Sombor  
72 Menićanin Slavica 1072 1972 Sombor  
73 Miladić Marija 1073 1978 Sombor  
74 Štajner Renata 1074 1987 Sombor ARK Somaraton
75 Sekulić Slađana 1075 1983 Sombor  
76 Obradović Marijana 1076 1977 Sombor Tim Mirko Erdelji
77 Kevilj Sandra 1077 1976 Sombor  
78 Ćurčič Željka 1078 1977 Kljajićevo  
79 Stojačić Ivana 1079 1985 Sombor  
80 Vojnović Ljubica 1080 1080 Sombor ARK Somaraton
81 Zrnić Vitaminka 1081 1973 Kostolac Mar.tim Požarevac
82 Rkman Sara 1082 2009 Sombor  
83 Amanović Darija 1083 1987 Apatin  
84 Bubalo Marija 1084 1995 Apatin AK Apatin
85 Kljajić Jasmina 1085 1984 Apatin AK Apatin
86 Rapaić Aleksandra 1086 1991 Apatin Dobro jutro Apatine
87 Radjenović Sanja 1087 1982 Sombor  
88 Antunović Tatjana 1088 1979 Subotica  
89 Tiragić Mirjana 1089 1979 Subotica  
90 Hinić Jelena 1090 2001 Sombor  
91 Jurić Adriana 1091 1984 Radičević  
92 Kasap Tara 1092 2005 Sombor  
93 Pap Saška 1093 2001 Sombor  
94 Miletić Mirjana 1094 2003 Gakovo  
95 Marijan Ana 1095 1985 B.Brestovac  
96 Milojević Jelena 1096 1982 Sombor ARK Somaraton
97 Banić Milana 1097 2003 Sombor  
98 Bojanić Jelena 1098 2003 Sombor  
99 Jocić Stanislava 1099 1982 Sombor  
100 Golubović Dušanka 1100 1978 Sombor  
101 Milić Vanja 1101 2008 Sombor  
102 Došen Mirjana 1102 1974 Sombor ARK Somaraton
103 Kukić Jelena 1103 1994 Apatin  
104 Jerković Juliana 1104 1959 Sombor ARK Somaraton
105 Šarkezi Marija 1105 1948 Sombor ARK Somaraton
106 Vitković Branka 1106 1982 Sombor  
107 Marjanović Stamenka 1107 1948 Sombor  
108 Tepavac Tatjana 1108 1968 Sombor  
109 Lukić Aleksandra 1109 1973 Sombor  
110 Lukić Maja 1110 2001 Sombor  
111 Rkman Kristina 1111 1984 Sombor  
112 Rnjak Tamara 1112 1977 Sombor  
113 Rakonca Sanja 1113 1981 Sombor  
114 Vukelić Ivana 1114 1989 Sombor ARK Somaraton
115 Čegar Lukić Mariana 1115 1979 Apatin AK Apatin
116 Ivović Iskra 1116 1976 Sombor  
117 Horvat Katalin 1117 1981 Bezdan  
118 Đurđević Svetlana 1118 1983 Sombor  
119 Živanović Nada 1119 1981 Sombor  
120 Tot Samanta 1120 1986 Vrbas Sp.org. City Athl. Group
121 Rosić Jasmina 1121 1989 Sombor  
122 Ostrogonac Jovana 1122 2003 B.Monoštor  
123 Pozder Dejana 1123 2004 Sombor  
124 Bajić Popović Milena 1124 1986 Čonoplja JK
125 Tonković Ivana 1125 1985 Sombor  
126 Žuljević Agneza 1126 1967 Sombor  
127 Popesko Bernarda 1127 1975 Sombor  
128 Milnar Iva 1128 2003 Sombor  
129 Andrašev Miljana 1129 2003 Sombor  
130 Knežević Sanja 1130 2003 Sombor  
131 Menz Sandra 1131 1981 Sombor  
132 Manasievska Vera 1132 1973 Stapar  
133 Milankov Ecija 1133 1960 Sombor  
134 Marić Jelena 1134 1977 Sombor  
135 Crnjanski Vesna 1135 1967 Beograd ARK Somaraton
136 Šašić Vesna 1136 1979 Sombor ARK Somaraton
137 Dragić Violeta 1137 1984 Sombor  
138 Dragič Marina 1138 1984 Sombor  
139 Đurić Miroslava 1139 1972 Sombor  
140 Lalošević Nada 1140 1966 Sombor  
141 Jovanović Nataša 1141 1978 Novi Sad ARK Fruška Gora
142 Tiragić Zara 1142 2014 Subotica  
143 Andreković Višnja 1143 1983 Sombor  
144 Vukelić Svetlana 1144 1968 Sombor  

 

  Aktivnosti članova kluba  -  Ultramaratoni i maratoni   -   Polumaratonci 2019.   - Somaratonci na pobedničkim postoljima   -   Trkačka liga SoMaraton  -  Fotografi.

AKTIVNOSTI ČLANOVA ARK SOMARATON

TRKE 2019. U ORGANIZACIJI ARK SOMARATON.

40. SOMBORSKI POLUMARATON

U nedelju 19. maja održan je jubilarni 40. Somborski polumaraton  koji je ujedno bio i prvenstvo države u polumaratonu. Grad Sombor je ceo vikend bio gost velikom broju trkača iz više od deset država sa celog Evropskog kontinenta. Kroz ciljnu ravninu protrčalo je 1.014 trkača u trkama na 21 kilometar, 7 kilometara i trci štafeta 3 x 7 kilometara.

>>> Čitaj dalje