headerimg1
headerimg10
headerimg2
headerimg3
headerimg5
headerimg6
headerimg7
headerimg8
headerimg9

     Kragujevački polumaraton

    2. Čačanski polumaraton

    XIV Ultramaraton - Palić 

    13. Somborski maraton

    Trka "Mala sveta gora"

    11. NS noćni polumaraton

    41. Somborski polumaraton - Virt.

    7. VPŠ NS trka za dečji osmeh

    Srebrno jezero polumaraton 

    25. Niški zimski maraton

    Golaći trčali na Dorćolu

    3. Zimski noćni polumaraton

 

POČELE PRIJAVE ZA VIRTUELNI 33. BEOGRADSKI MARATON 2020. 🏃‍♀🏃
Drage trkačice i trkači, prijave za virtuelni 33. Beogradski maraton 2020. su otvorene. Mogućnost da istrčite i prijavite Vaš rezultat trajaće do 30.11.2020. Nakon registracije, istrčane distance i prijave rezultata, na vaše adrese će stizati vaši učesnički paketi koji će sadržati medalju, majicu i učesnički broj, a u rezultatima ćete moći da preuzmete i elektronsku diplomu. 🏅🏅🏅
POSLE ISTRČANE DISTANCE PRIJAVITE SE OVDE:
Uputstvo za uplatu (samo za one koji se nisu prethodno registrovali i platili regularan 33. Beogradski maraton):
Primalac – Beogradski maraton d.o.o.
Tekući račun – 160-264899-03
Svrha uplate – Kotizacija za virtuelni 33. Beogradski maraton 2020.
Iznos - 2590 RSD (22 EUR)
Poziv na broj – datum rođenja učesnika
VAŽNO: Prijave svih učesnika koji su se prijavili i platili za 33. Beogradski maraton 2020. a ne žele da učestvuju u virtuelnom događaju, se automatski prebacuju na 34. Beogradski maraton 2021. koji ćemo uskoro zvanično najaviti.

 

DOSADAŠNJI POBEDNICI SOMBORSKOG POLUMARATONA

Sombor – Bezdan – Dunav 24 km:

 

    1980. Marko Vujinović (1949) Sombor

    1981. Marko Vujinović (1949) Sombor

    1982. Marko Vujinović (1949) Sombor

    1983. Vladislav Špajzer (1949) Odžaci 1:24

 
Sombor – Strilić– Majevica – Bački Monoštor – Bezdan – Dunav 27 km: 

 

    1984. Damir Černić (1960) Osijek 1: 42,51

    1985. Tomislav Ašković (1951) Novi Sad 1:37,40

    1986. Vančo Deneš (1964) Seksard (NR Mađarska) 1:33,42

    1987. Sreten Perić (1963) Viteževo 1:43,49

    1988. Sreten Perić (1963) Viteževo 1:34,06

    1989. Tomislav Ašković (1951) Novi Sad 1:41,01

    1990. Savo Alempić (1955) Titov Vrbas 1:32,04  rekord staze

    1991. Savo Alempić (1955) Titov Vrbas  1:44,34

 

Sombor–Strilić–Vamošerov zamak–rečica Plazović–nazad  21.1 km.

 

    1992. Zoran Janković (1956) Kula 1:15

    1993. Zoran Janković (1956) Kula 1:15,48

    1994. Vujadin Alempić (1970) Novi Sad 1:12,39

    1995. Vujadin Alempić (1970) Novi Sad 1:12,26

    1996. Zdravko Mišović (1971) Kula 1:14,49

    1997. Zdravko Mišović (1971) Kula 1:14,03

    1998. Zdravko Mišović (1971) Kula 1:16,52

    2001. Sreten Ninković (1972) Ub 1:11,01

    2002. Zdravko Mišović (1971) Kula 1:10,24

    2003. Zdravko Mišović (1971) Kula 1:11,51

    2004. Zdravko Mišović (1971) Kula 1:08,48

    2005. Zdravko Mišović (1971) Kula 1:14,15

    2006. Nebojša Milenković (1969) Kikinda 1:12,37

    2007. Zdravko Mišović (1971) Kula i Goran Čegar (1977) 1:14,00

    2008. Zdravko Mišović (1971) Kula 1:14,45

    2009. Zdravko Mišović  Kula i Goran Čegar  Apatin 1:12,30

    2010. Saša Stolić (1981) N.Beograd 1:12,30

    2011. Attila Varbiro (1984) Baja (HUN) 1:18:35

    2012. Attila Várbiro (1984) Baja (HUN) 1:13:47

    2013. Saša Stolić (1981) N.Beograd 1:15,01

    2014. Fak Danijel (1985) Našice (CRO) 1:15:53

    2015. Fak Danijel (1985) Našice (CRO) 1:13:05

    2016. Dajević Miloš (1983) Beograd 1:15:26

    2017. Bojović Velimir (1985) Niški AK Maraton 1:13:32
 
    2018. Adžić Aleksandar () Beograd 1:16:17
 
    2019. Mitrović Milan () Užice 1:12:05


 

POBEDNICE „SOMBORSKOG MARATONA”

 

    1985. Jelisaveta Pavličić

    1991. Tanja Radulović (1970) Titov Vrbas 2:09,20

      ***************************************

    1994. Mariana Lukić(1979) Bačka Topola 1:37,07

    1995. Mariana Lukić (1979) Bačka Topola 1:21,30

    1997. Stojanka Sokol (1972) Subotica

    1998. Stojanka Sokol (1962) Subotica 1:36,28

    1999. Stojanka Sokol (1962) Subotica

    2000. Stojanka Sokol (1962) Subotica

    2001. Stojanka Sokol (1962) Subotica 1:31,37

    2002. Tatjana Trifunov (1982) Sombor 1:37,20

    2003. Mariana Lukić (1979) Bačka Topola 1:26,49

    2004. Mariana Lukić (1979) Bačka Topola 1:21,30

    2005. Mariana Lukić (1979) Bačka Topola

    2006. Silvija Mesaroš Segedin (HUN) 1:38.06

    2007. Ksenija Bodlović  Veternik 1:31,14

    2008. Mariana Lukić (1979) Bačka Topola 1:28,29

    2009. Mariana Lukić (1979) Bačka Topola 1:26:56

    2010. Ksenija Bodlović (1981) Veternik 1:26,07

    2011. Danijela Barać (1981) Beograd 1:32:50

    2012. Mariana Čegar Lukić (1979) 1:27:45

    2013. Kiss Ágnes (1973) Segedin (HUN)1:26:24

    2014. Milošević Snežana (1973) 1:39:43

    2015. Barać Danijela (1981) 1:27:14

    2016. Čegar L. Marijana (1979) Apatin 1:24:05

    2017. Ćulafić Nataša (1986) Beograd 1:25:27

    2018. Cvijanović Biljana () Beograd 1:26:05

    2019. Pohlod Katarina () Beograd 1:25:29

 

 

        Unos rezultata

        Plasman 2020. godina

        Plasman 2019. godina.

        10. Najbržih 2020. godina.

 

               

                 Klub 100 maratona