headerimg006
headerimg007
headerimg009
headerimg011
headerimg012
headerimg013

Ultramaraton Baja - Sombor   01.12.2019

Startna lista - pojedinačno Baja - Sombor

Egyéni rajt lista

1 1   Alan Biro M SRK Žuti Šešir Osijek
2 2   Kristina Gudelj Ž ARK Somaraton Sombor
3 3   Dejan Graovac M   Subotica
4 4   Aleksandar Oparnica M 164 3/7 Sombor
5 5   Зоран Брада Митровић M   Београд
6 6   LASZLO PAL DR SZABO M Ságvári Futóklub Szeged Tab
7 7   Рајко Швабић M   Аранђеловац
8 8   Rade Obradović M   Beograd
9 9   Miša Segedi M AK Indjija Indjija
10 10   Vlado Božić M VladoBozicYoga Novi Sad
11 11   Danijela Jurosevic Ž MUP Republike Srbije Beograd
12 12   Srđan Savić M Ark somaraton Brestač
13 13   Marinko Knezevic M Sloboda Novi Grad Pančevo
14 14   Aleksandar Mitic M AK Spartak Opovo Opovo
15 15   Nemanja Crnobrnja M Udruzenje Maratonci Kačarevo
16 16   Dragica Mitić Ž   Beograd
17 17   Darko Lončar M NGT DEČKI U PLAVOM Sarajevo
18 18   Nenad Glusac M ARK Somaraton Sombor N. Beograd
19 19   Bojana Dr Marić Ž ARK Somaraton Sombor Sombor
20 20   András Dittrich M   Pécs
21 21   DEJAN UBORNJI M UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad
22 22   Dražen Jovičić M AK Jovičić Bos. Brod
23 23   Aleksandar Mijailović M Sad TRČI Oplenac Topola Opl. Topola
24 24   Željko Zeljković M AK Panonija Pančevo
25 25   Kürti Zsanett Ž   Budapest
26 26   Žarko Jovanović M ARK Modriča Modriča
27 27   Vitaminka Zrnić Ž Inspired by HOPE Kostolac
28 28   Danilo Vasiljevic M ARK Modriča Modriča
29 29   Roberto Bašić M Udruga Zdravo trčanje Osijek
30 30   Veljko Popović M   Kula
31 31   Miloš Petrović M Somaraton Sombor
32 32   Edvard Halas M Pal. Palus-"Život je more" Subotica
33 33   Gábor Schulcz M   Baja
34 34   Bettina Csábi Ž   Baja
35 35   35 . M   Sombor
36 36   Darko Arsenijević M PK Železničar Niš Niš
37 37   Marija Nesic Ž UK Paligo Palus Palic Kragujevac
38 38   Dragan Grujic M PSK Balkan Beograd
39 39   Zoltan Fodor M ultRAn Senta Subotica
40 40   Tijana Kabić Ž ARK Somaraton Sombor
41 41   Mirko Erdelji M ARK Somaraton Sombor
42 42   Aleksandar Radukin M PSK Železničar Novi Sad
43 43   Dragan Trkulja M Triatlon Klub Sprint Sombor
44 44   Zoltan Liptak M ARK.MK. maratonfutók Kanjiža
45 45   Perica Radak M Vojska Srbije, RViPVO Beograd
46 46   Nemanja Rajković M ARK Tron Palić Subotica
47 47   Љиљана Латиновић Ž С.K. Видиковац Београд
48 48   Ljiljana Tasić Ž Udruzenje Maratonci Pančevo
49 49   Viktória Várbíróné Schulcz Ž FuTeam SE Baja
50 50   Daniel Bečkei M   B. Topola
51 51   Filip Stankovic M   Beograd
52 52   Dragan Bogdanović M   Mladenovac
53 53   Bene Ármin M TFSE Baja
54 54   Szilárd Taksonyi M   Szekszárd
55 55   Pero Stević M ARK Tron Palić Subotica
56 56   Elvir Rakipović M Udruga Zdravo trčanje Osijek
57 57   57 . M Mogyi SE Sombor
58 58   58 . M Mogyi SE Sombor
59 59   59 . M Mogyi SE Sombor
60 60   60 . M Mogyi SE Sombor
61 61   61 . M Mogyi SE Sombor
62 62   62 . M Mogyi SE Sombor
63 63   63 . M Mogyi SE Sombor
64 64   64 . M Mogyi SE Sombor
65 65   65 . M Mogyi SE Sombor
66 66   66 . M Mogyi SE Sombor
67 67   67 . M Mogyi SE Sombor
68 68   68 . M Mogyi SE Sombor
69 69   69 . M Mogyi SE Sombor
70 70   70 . M Mogyi SE Sombor
71 71   71 . M Mogyi SE Sombor
             
      Štafetne ekipe - 2 čl.      
72 1001   Damir Mufić M Huracan perfomante Apatin
73 1001   Dejan Jakšić M Huracan perfomante Apatin
74 1002   VESNA DR CRNJANSKI Ž Lički vuk Beograd
75 1002   Željko Graovac M Lički vuk Beograd
76 1003   Slobodan Miladinović M Breskivce Sombor
77 1003   Odobašić Tijana Ž Breskivce Sombor
78 1004   Sandra Menz Ž Špic bruder Sombor
79 1004   Kristina Gudelj Ž Špic bruder Sombor
80 1005   Zoran Rakić M Dobro jutro Apatine Apatin
81 1005   Darija Amanovic Ž Dobro jutro Apatine Apatin
82 1006   Marija Bubalo Ž Dobro jutro Apatine 1 Apatin
83 1006   Jasmina Kljajic Ž Dobro jutro Apatine 1 Apatin
84 1007   Mladen Ardalić M Ardalići Sombor
85 1007   Valter Ardalić M Ardalići Sombor
86 1008   Miša Segedi M Penzioneri Inđija
87 1008   Boško Jerković M Penzioneri Sombor
88 1009   Весна Бјелан Ž Ekipa iz loze Сомбор
89 1009   Tijana Kabić Ž Ekipa iz loze Sombor
90 1010   Иван Милосављевић M Inspired by HOPE Beograd
91 1010   Vladimir Petrovic M Inspired by HOPE Beograd
92 1011   Arpad Šarkezi M Partizanovci Sombor
93 1011   Željko Zeljković M Partizanovci Pančevo
             
      Štafetne ekipe - 3 čl.      
94 1101   Viktor Dujmović Ž Curo doo Subotica
95 1101   Ákos Druzsek M Curo doo B. Vinogradi
96 1101   Norbert Cirok M Curo doo Subotica
97 1102   György Horváth M SmúzTrió Pecs
98 1102   Csernák Gabriella Csernák Ž SmúzTrió Pecs
99 1102   Peter Futo M SmúzTrió Pecs
100 1103   Miloš Mančić M Kondilomi Beograd
101 1103   Miodrag Panic M Kondilomi Beograd
102 1103   Небојша Росић M Kondilomi Београд
103 1104   Ond Bakos M Hitna pomoć Senta Senta
104 1104   Viktor Kovács M Hitna pomoć Senta Senta
105 1104   Gusztáv Surján M Hitna pomoć Senta Senta
106 1105   Jelena Stanimirović Ž Strong women Sombor
107 1105   Ljubica Vojnović Ž Strong women Sombor
108 1105   Renata Štajner Ž Strongwomen Sombor
109 1106   Danijela Vujasinovic Ž Sledi ME Sombror
110 1106   Ivana Šokac Ž Sledi ME Sombor
111 1106   Mirko Erdelji M Sledi ME Sombor
112 1107   Dejan Hrkalović M Vojska Srbije Sombor
113 1107   Robert Lalić M Vojska Srbije Sombor
114 1107   Nenad Đorđević M Vojska Srbije Sombor
115 1108   Dragan Kasap M Sledi Me-kumovi Sombor
116 1108   Ana Kasap Ž Sledi Me-kumovi Sombor
117 1108   Marijana Obradović Ž Sledi Me-kumovi Sombor
118 1109   Bogdan Nikolić M 3 x N Sombor
119 1109   Zoran Nikolić M 3 x N Sombor
120 1109   Dejan Nikolić M 3 x N Sombor
121 1110   Bojana Marić Ž Lepotice Sombor
122 1110   Mina Bošnjak Ž Lepotice Sombor
123 1110   Anita Marinic Ž Lepotice Sombor
124 1111   Sanja Milošević Ž Mirkove Sombor
125 1111   Milica Polić Ž Mirkove N. Crvenka
126 1111   Ivana Basta Ž Mirkove Sombor
127 1112   Marija Mandić Ž SALAŠARI Subotica
128 1112   Ana Keresteš Ž SALAŠARI Sombor
129 1112   Danijel Mandić M SALAŠARI Subotica
130 1113   Mária Terézia Burány Ž ultRAn Zenta Tornyos
131 1113   Anett Német Ž UltRAn Zenta Senta
132 1113   Natália Ágoston Ž UltRAn Zenta Senta
133 1114   Biljana Vezmar Ž SoGracije Sombor
134 1114   Maja Bodrožić Ž SoGracije Sombor
135 1114   Daniela Tryfonides Ž SoGracije Sombor
136 1115   Jelena Perenčević Ž KoLiBo Kljajićevo
137 1115   Saša Mirić M KoLiBo Sombor
138 1115   Zoran Boca M KoLiBo Sombor
139 1116   Sanja Rađenović Ž Uporne dame Sombor
140 1116   Jasmina Damjanović Ž Uporne dame Sombor
141 1116   Ljerka Vukmirović Ž Uporne dame Sombor
142 1117   Čedomir Bukvić M Munje nebeske Beograd
143 1117   Ivan Dlačić M Munje nebeske Čačak
144 1117   Ivan Jeremić M Munje nebeske Beograd
145 1118   Adam Sarnayi M Sógorok és Ádám Kanjiža
146 1118   Zoltan Liptak M Sógorok és Ádám Sombor
147 1118   Attila Sarnyai M Sógorok és Ádám Sombor
148 1119   Gabor Ikotin M Temerin Boys Temerin
149 1119   Daniel Francia M Temerin Boys Temerin
150 1119   Ervin Mesaroš M Temerin Boys Temerin