headerimg1
headerimg10
headerimg2
headerimg3
headerimg5
headerimg6
headerimg7
headerimg8
headerimg9

     6. Kruševački polumaraton

     4. Trka 1300 kaplara

     1. Vrbaška trka

     20. Prvenstvo Srbije za veterane

     Viminacijum polumaraton

     Mem. trka Pal Skenderović

     4. Subotički polumaraton

     Valjevski polumaraton

     39. Kanjiža running festival

     Pančevački maraton

     4. Bečejska desetka

     41. Somborski virt.polumaraton

     12. Novosadski noćni maraton

     12. Trka Prijateljstva Kula

     34. Beogradski maraton

     Ultra trail Tara Planina

     1. Zrenjaninski maraton

     Mem. trka Dragutin Tomašević

     Trka CARICA 2021 M.Stapar

     Srebrno jezero polumaraton

     Božična trka u Kuli

 

 

 

Somaratonci na maratonima u 2017. godini.

 Ultramaraton  -  Polumaraton  -   Brdske trke  -  Ostale kraće trke  -  Trkačka liga Somaraton

Marković Damir

3:07:52

Kabić Tijana

3:19:19

Rišar Lazar

3:27:10

Majstorović Boris

3:28:44

   

Fridrih Balint

3:34:49

Vučković Đorđe

3:43:08

Kovačić Milan

3:49:23

Šuša Petar

3:57:19

 

   

Stambolija Miloš

3:58:19

Nikolić Zoran

4:00:28

Odobašić Tijana

4:11:45

 

Tepavac B.Marina

4:23:27

Šarkezi Arpad

Atina 4:25:51

Kulić Zorica

Sombor 4:36:46

Jerković Boško

4:38:10

Stojanović Petar

4:39:13

Glušac Nenad

4:56:19

Vojčevski Luka

5:00:57

 

 

 

 

              Maratoni su trčani.

 

Stambolija Miloš – Novi Sad, Beograd, Novi sad noćni,  Novi Sad. N.Beograd Plavi krug.

Odobašić Tijana – Beograd,  Novi Sad noćni, Novi Sad.

Majstorović Boris – Beograd, Plitvice, Ljubljana.

Marković Damir – Beograd, Valensija.

Rišar Lazar – Beograd, Novi Sad.

Vučković Đorđe – Beograd, Zagreb. 

Vojčevski Luka – Novi Sad noćni, Plavi krug.

Kabić Tijana – Beograd, Novi Sad reciklažni maraton.

Fridrih Balint – Zagreb.

Kovačić Milan – Novi Sad.

Šuša Petar – Novi Sad noćni.

Nikolić Zoran – Beograd.

Tepavac B. Marina – Valensija.

Šarkezi Arpad –  Novi Sad.

Kulić Zorica – Jagodina.

Jerković Boško - Novi Sad.

Glušac Nenad – Jagodina, Beograd, Novi Grad, Subotička peščara, Stazama Branka Čopića, Vitoša.

Stojanović Petar – Plavi krug. 

   

        Unos rezultata

        Plasman 2021. godina

        Plasman 2020. godina

        Plasman 2019. godina.

        10. Najbržih 2020. godina.

 

               

                 Klub 100 maratona