headerimg006
headerimg007
headerimg009
headerimg011
headerimg012
headerimg013

   >>> Prijavi se !  >>> Startna lista

>>> Propozicije trke.

Kao i prethodnih godina i ove godine najlepša uvertira pred start trke Dame trče, trka naših najmlađih - Trka za srećnije detinjistvo!
Crveni Krst Sombor je ponovo pripremio iznenađenja za klince i klinceze i njihovih najslađih 500 metara!
Trka za srećnije detinjstvo, nedelja 29.09.2019. godine, Gradsko kupalište Štrand Sombor, start u 15:50h

 

23.CRNOVRŠKI POLUMARATON

 

Start  trke je u Nedelju 22.09.2019 godine  u  l0,00 časova na Crnom Vrhu od spomenika radnim akcijama. Dužina staze je 21,0 km.

PRIJAVA:Prijave slati na adresu  Stanisa  Aksic 1921o Bor. Kralja Petra  I broj 12  tel. i na 065-2433-043            

Mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

>>> Kompletne informacije 

27 Novosadski  maraton se održava 13 Oktobra 2019 godine 

26 Novosadski  maraton (42,195) km

  • 18. Štafetni maraton (od 2-10 izmena)
  • 9 .Trka na 33 km  -  9. Trka na 25 km 
  • rekreacija –Trka i šetnja građana (6 km)
  • Nordic Walking-hоdanje sa štapоvima 6 km i 10,548 km

Trka na 10,548 km

Prijave      -       Startne liste

Prijave   -    Liste prijavljenih

VAžNO OBAVJEšTENJE: Organizatori će obezbijediti besplatan prevoz autobusom za 75 ucesnika za Podgoricki maraton iz Novog Sada i Beograda. Autobus iz Novog Sada polazi U PETAK 25.OKTOBRA sa parkinga ispred zeljeznicke stanice u 22.00 h (vidi mapu), a iz Beograda u 23.30 sa parkinga u Bulevaru Zorana Đinđića sa severne strane Kombank Arene (vidi mapu). Organizatori prevoza iz Novog Sada je Drago Boroja e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..    >>> Spisak putnika za Podgorički maraton

Važna informacija za sve one koji putuju autobusom iz Novog Sada i Beograda sve detalje oko putovanja mozete saznadi od Draga Boroje na gore navedeni e-mail.

Zrenjaninski polumaraton - 06.oct.2019.

• Početak svih trka: Polumaraton 21,1km, TRKE ZADOVOLJSTVA- 7km i štafetne trke 3x7km je u 11 časova ispred gradske kuće. 

• Prijavni centar će biti postavljen ispred gradske kuće. 

• Preuzimanje startnih paketa biće organizovano od 8h do 10,30h na dan trke ispred gradske kuće.

>>>  Prijavi se     >>> Kompletne informacije

 

5. HAPPY RUN  će se održati 12. oktobra 2019. godine. 

Ovom prilikom vas pozivamo da svojim prisustvom uveličate ovu sjajnu manifestaciju i da zajedno nastavimo da gradimo tradiciju najveselije trke u regionu!

FB event  -  FB stranica  -  Program i propozicije trke

 

1. SERBIA MARATON, Novi Beograd 17.11.2019. godine. Prvenstvo Balkana u maratonu, Prvenstvo Srbije u maratonu. Trke na 42 km195 m, 21,097 km i 5 km. Prijave: https://trka.rs/event/119/ 

24. ASICS APATINSKI DUNAVSKI POLUMARATON – 21,097 km -  4. MINAQUA TRKA ZDRAVLJA – 10 km  -  APATIN, 20.10.2019. GODINE

DUŽINA STAZE POLUMARATONA: 21, 097 km.

DUŽINA STAZE  MINAKVA TRKE ZDRAVLJA: 10 km.

ORGANIZATOR TAKMIČENJA: Atletski klub „Apatin“ Apatin

PARTNERI TRKE: Atletski savez Srbije, Opština APATIN, Banja Junaković Apatin, Sportski savez Opštine Apatin,TURISTIČKA ORGANIZACIJA Apatin, ASICS Srbija TREF Sport, VENERA BIKE Subotica, MINAQUA FUN & FIT, INFO TIM Garmin Srbija, AUTO KUĆA "STOJANOV", Proizvodna kompanija SISTEMA Kaluga (Rusija), Kompanija KOLAČIĆ SREĆE Beograd, DANUBIUS Novi Sad, Novi Sad, Akademija NAVAK Beograd.

OSOBINE STAZE: Staza je zvanično sertifikovana, brza i ravna 100%, obeležen svaki kilometar, 11 okrepnih stanica, staza u potpunosti zatvorena za saobraćaj. Polumaratonci trče dva kruga jedan manji cc 5,2 km i jedan veći 15,9 km. Trkači na 10 km trče jedan veći krug 5,2 km i jedan manji 4,8 km.

START I CILJ TRKE: Banja Junaković - Apatin, Republika Srbija

VREME STARTA: 20.10.2019. godine u 11:00 časova.

PRIJAVNI CENTAR: Glavna recepcija Banje Junaković - Apatin.

PREUZIMANJE BROJEVA: U prijavnom centru (19.10. od 19:30 do 22:00 časova) i na dan trke (20.10. od 07:30 do 10:30 časova).

PASTA PARTI: Restoran Banje Junaković, 19.10. 2019. godine od 20.00 časova

PRIJAVA PREKO SAJTA TRKE: Prijave za polumaratonsku trku i trku zdravlja na preko sajta trke do 20,00 časova do 15.10.2019. godine: www.dunavskipolumaraton.com

KATEGORIJE:

Polumaraton na po 5 godina (ukupno 25 kategorija)

Trka zdravlja: muškarci i žene.

KONTAKT EMAIL: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

KONTAKT TELEFON: + 381 (60) 5537 482

FB STRANICA TRKE: https://www.facebook.com/dunavskipolumaraton/                                   

Uplate startnina u dinarima (1.300 dinara) vrše se isključivo na račun Atletskog kluba Apatin, 160-53522-45 Banca Intesa     

Za uplate u eurima za takmičare iz inostranstva biće uskoro omogućeno preko bankovnog naloga. U ostalim valutama (kune 85 kn i konvertibilnim markama 25 km ili 13 eura) plaćanje će biti omogućeno i na licu mesta uz prethodnu definitivnu potvrdu učešća do 13.10.2019. godine.  

 >>> Prijave za štafetne ekipe.

 

Članovi ARK Somaraton u 2018. godini.

5. Novosadski kros - 11.03.2018.
Tijana Kabić, Milan Kovačić, Dejana Butorac, Daniel Šokac i Ljubiša Gudelj, Vladimir Bulaić.
 
Zimski noćni polumaraton - Beograd
Suzana Filipović.
 
Rackeve maraton - 18.03.2018.
Marković Damir, Kabić Tijana, Rnjak Tamara, Zvekanov Ilija.
 
Kruševački polumaraton - 18.03.2018.
Kovačić Milan.
 
3. Ultramaraton Osijek - Apatin - 25.03.2018.
Odobašić, Tijana, Fridrih Balint, Rišar Lazar, Stambolija Miloš, Katatić Andrej, Petrović Miloš, Tamara Rnjak, Boško Jerković, Šarkezi Arpad, Kovačić Milan, Šokac Danijel, Đorđe Munjas, Nikolić Zoran, Raić Sič Nataša,Sič Atila, Dragić Slobodan, Bodrožić Maja, Vezmar Biljana, Marina B.Tepavac. 
 
Jagodinski maraton - 01.04.2018.
Filipović Suzana, Bulaić Vladimir.
 
Ostroški polumaraton - 01.04.2018.
Odobašić Tijana, Rišar Lazar.
 
Kovačički polumaraton - 07.04.2018.
Suzana Filipović,Đorđe Munjas, Robert Lalić.
 
Osječki polumaraton - 07.04.2018.
Marković Damir, Rišar Lazar, Kovačić Milan, Nikolić Zoran, Vučković Đorđe, Zvekanov Ilija, Dragić Slobodan, Stambolija Miloš, Šarkezi Arpad, Sič Atila, Jerković Boško, Šokac Daniel, Kabić Tijana, Odobašić Tijana, Ljerka Vukmirović,  Rnjak Tamara, Vezmar, Biljana, Bodrožić Maja. 
 
100 Milja Istre - 07.04.2018.
Marina B. Tepavac (41km.)
 
2. Trčimo za Tisu - Bečej - 15.04.2018.
Tijana Kabić, Mirjana Došen, Arijana Anišić, Tijana Odobašić, Lazar Rišar,  Arpad Šarkezi, Kristina Cirkl, Milan Kovačić.
 
Beogradski maraton - 21.04.2018.
Filipović Suzana, Rišar Lazar, Stambolija Miloš, Marković Damir, Kovačić Milan, Sič Atila, Dragić Slobodan, Šarkezi Arpad, Vezmar Biljana, Bodrožić Maja, Odobašić Tijana,  Nikolić Zoran, Kesić Miloš.
 
Fruškogorski maraton - 28.04.2018.
Butorac Dejana, Vicko B. Vesna, Đorđevoc Nenad, Grujić Firanj Danica.
 
Duvrovački polumaraton - 29.04.2018.
Vezmar Biljana, Tepevac B. Marina, Bodrožić Maja, Raić Sič Nataša, Sič Lea, Tepavac Lav, Sič Atila i Vojčevski Luka.
 
Skopski maraton - 06.05.2018.
Suzana Filipović, Željko Graovac.
 
Ultramaraton - Palić - 13.05.2018.
Odobašić Tijana, Rišar Lazar, Stambolija Miloš.
 
Banjalučki polumaraton - 13.05.2018.
Vesna Bjelan, Đorđe Sladaković, Đorđe Vučković, Aleksandar Krneta.
 
39. Somborski polumaraton i 7 km. - 20.05.2018.
Čeljuska Đuka, Kesić Miloš, Rišar Lazar, Zeković Jakša, Kabić Tijana, Lalić Robert, Munjas Đorđe, Vučković Đorđe, Sladaković Đorđe, Savić Srđan, Graovac Željko, Bjelan Vesna, Filipović Suzana, Jerković Boško, Đanić Dario, Petrović Miloš, Rnjak Tamara, Stambolija Miloš, Đorđević Nenad, Marić Bojana, Butorac Dejana, Odobašić Tijana, Miljević Stojan, Cirkl Kristina, Jandrić Miloš, Ilić Dijana, Vražić marija, Konc Monika, Bodrožić Maja, Vezmar Biljana, Marina B. Tepavac, Tryfonides Daniela, Stojanović Petar, Vicko B. Vesna, Došen Mirjana, Vujasinović Danijela, Vukelić Ivana, Bulaić Vladimir, Vujasinović Vesna, Marinić Anita, Ćosović Tatjana, Janjić Aleksandar, Eraković Tamara, Vukmirović Ljerka, Đurić Ksenija, Ogrizović Vesna, Marković Lana, Šokac Ivana, Gojnić Jovanka, Sič Lea, Radić Teodora, Karafilov Milica.
 
14. mem. Trka Dragutin Tomašević 10 km. - 25.05.2018.
Lazar Rišar i Arpad Šarkezi.
 
Homoljski motivi 10 km. - Kučevo - 26.05.2018.
Lazar Rišar i Arpad Šarkezi.
 
Ultra trail Stara planina - 02.06.2018.
Marina B.Tepavac, Dejana Butorac, Đorđe Sladaković, Aleksandar Krneta.
 
2. Vranjski polumaraton - 02.06.2018.
Suzana Filipović.
 
Valjevski polumaraton - 10.06.2018.
Sladaković Đorđe, Kovačić Milan, Krneta Aleksandar.
 
Noćna trka 10 km. - Osijek - 15.06.2018.
Tijana Odobašić, Marina B. Tepavac, Maja Bodrožić, Biljana Vezmar i Tamara Rnjak.
 
10. Trka prijateljstva - Kula - 16.06.2018.
Tijana Kabić, Vesna B.Vicko, Đuka Čeljuska, Arpad Šarkezi, Milan Kovačić, Atila Sič, Nataša Sič,  Miloš Stambolija, Daniel Šokac, Lea Sič, Lana Marković, Maja Bodrožić, Biljana Vezmar, Marina B. Tepavac, Lav Tepavac, Tijana Odobašić, Tamara Rnjak, Ljerka Vukmirović, Snežana Radović, Vesna Bjelan, Lazar Rišar, Marijana Vuković,  Đorđe Munjas, Robert Lalić, Aleksandar Krneta, Bojana Marić, Suzana Filipović, Dana Firanj Grujić,  Slobodan Dragić , Boško Jerković, Mirjana  Došen, Đorđe Rackov, Dario Đanić, Đorđe Sladaković, Miroslav Lišćević,  Ilija Zvekanov, Zoran Nikolić, Sanja Milošević, Sandra Menz, Ivana Šokac, Jelica Matijević Leitao, Anita Marinić, Katarina Sabo, Mirko Erdelji, Vladimir Bulaić.
 
9. Noćni maraton N.Sad - mini maraton - 23.06.2018.
Lea Sič, Nataša Sič i Marijana Vuković, Tijana Kabić,  Milica Stojšić, Tamara Rnjak, Bojana Marić, Petar Šuša, Zoran Nikolić, Ilija Zvekanov, Ljubiša Gudelj, Atila Sič, Slobodan Dragić i Mladen Ardalić,  Miloš Petrović, Vesna B. Vicko, Ljerka Vukmirović, Tijana Odobašić, Vesna Bjelan, Suzana Filipović, Miloš Stambolija i Damir Marković, Vladimir Bulaić.
 
29. Petrovdanska trka B.Palanka - Gajdobra - 12.07.2018.
Đorđe Munjas, Robert Lalić, Lazar Rišar, Milan Kovačić, Arpad Šarkezi, Bojana Marić i Tamara Rnjak.
 
Kopaonik - 27.07.2017.
Milan Kovačić, Aleksandar Krneta  i Đorđe Sladaković.
 
10. Mem. Trka Dren Mandić 8240 m. - 01.08.2018.
Tijana Kabić, Tijana Odobašić, Bojana Marić, Snežana Radović, Mirjana Došen, Dana Firanj Grujić, Đorđe Munjas, Rišar Lazar, Miloš Stambolija, Arpad Šarkezi i Đorđe Rackov.
 
6. Pančevački noćni maraton - 04.08.2018.
Suzana Filipović.
 
5. Kolo Vojv. Treking lige - 05.08.2018.
Tijana Kabić, Biljana Vezmar, Marina B. Tepavac, Maja Bodrožić, Milan Kovačić.
 
37. Kanjiža running, polumaraton i 10 km. - 11.08.2018.
Damir Marković, Tijana Kabić, Đuka Čeljuska, Milan Kovačić, Đorđe Munjas, Robert Lalić, Đorđe Rackov, Dana Firanj Grujić, Fridrih Balint, Vesna B. Vicko, Tamara Rnjak, Ilija Zvekanov, Mirjana Došen, Ljubiša Gudelj,  Miroslav Lišćević, Aleksandar Marković, Daniel Šokac, Vladimir Bulaić, Bojana Marić, Tijana odobašić; Arpad Šarkezi, Boško Jerković.
 
2. Rumski polumaraton - 25.08.2018.
Suzana Filipović, Željko Graovac, Vladimir Bulaić, Tijana Odobašić, Zoran Nikolić, Arpad Šarkezi.
 
2. Subotički polumaraton - 02.09.2018.
Tijana Kabić, Vesna Bogišić Vicko, Danica Grujić Firanj, Ljerka Vukmirović i Bogdan Nikolić, Damir Marković, Tijana Odobašić i Tamara Rnjak, Arpad Šarkezi, Lazar Rišar, Đorđe Munjas, Aleksandar Krneta, Đorđe Sladaković, Đorđe Vučković, Zoran Nikolić, Željko Graovac,  Boško Jerković, Milica Stojšić, Bojana Marić, Biljana Vezmar i Maja Bodrožić.
 
Šabački polumaraton - 08.09.2018.
Vladimir Bulaić
 
10. Mem. Pal Skenderović 13 km. - 09.09.2018.
Đuka Čeljuska, Lazar Rišar, Bojana Marić i Vesna Bjelan, Snežana Radović, Boško Jerković, Arpad Šarkezi.
 
Budimpešta polumaraton - 09.09.2018.
Milan Kovačić i Ilija Zvekanov.
 
Londonski polumaraton - 09.09.2018.
Andrej Katatić.
 
Ohridski maraton 30 km. - 09.09.2018.
Suzana Filipović.
 
We fly Belgrade 10 km. - 
Đorđe Munjas, Daniel Šokac, Miroslav Liščević, Ivana Šokac, Kristina Gudelj, Maja Bodrožić, Biljana Vezmar, Daniela Tryfonidies, Dajana Vezmar, Anastasia Vezmar, Jovana Holjevac, Tijana Kabić, Milica Stojšić i Marina Brbaklić Tepavac, Vladimir Bulaić.
 
Berlinski maraton - 16.09.2018.
Tijana Kabić.
 
Kopački rit polumaraton - 24.09.2018.
Ljerka Vukmirović, Milan Kovačić i Arpad Šarkezi.
 
Vinski polumaraton - 24.09.2018.
Daniel Šokac, Aleksandar Marković, Slobodan Dragić i Josip Major.
 
Moskovski maraton - 25.09.2018.
Marina B. Tepavac, Maja Bodrožić, Biljana Vezmar.
 
Odžački polumaraton - 25.09.2018.
Mirjana Došen, Boško Jerković, Robert Lalić, Zoran Nikolić, Daniel Šokac, Bogdan Nikolić, Ivana Galić,  Danica Grujić Firanj, Lazar Rišar, Vesna Bjelan, Đorđe Munjas, Bojana Marić,  Renata Štajner, Miroslav Liščević, Tijana Odobašić, Arpad Šarkezi.
 
Kostolac polumaraton - 29.09.2018.
Suzana Filipović, Vladimir Bulaić.
 
Dame trče - 30.09.2018.
Trčale su naše dame Somaratonke.
 
Župska vinska trka.
Nenad Glušac.
 
Rakovica polumaraton - 06.10.2018.
Suzana Filipović.
 
3. Zrenjaninski polumaraton - 07.10.2018.
Lazar Rišar, Arpad Šarkezi, Robert Lalić, Milan Kovačić, Aleksandar Krneta, Zoran Nikolić, Balint Fridrih, Željko Graovac i Đorđe Sladaković,  Vesna Bogišić Vicko, Zorici Kulić, Tijana Odobašić i Bogdan Nikolić. 
 
Novosadski maraton - 14.10.2018.
Arpad Šarkezi, Miloš Stambolija, Marina Brbaklić Tepavac, Tijana Odobašić i Lazar Rišar,  Tamara Rnjak, Biljana Vezmar i Maja Bodrožić, Petar Šuša, Daniel Šokac, Milica Stojšić, Tijana Kabić, Milan Kovačić,  Vesna Bogišić Vicko, Ilija i Svetislav Zvekanov, Bojana Marić,  Danijela Tryfonides i Miroslav Vidojević, Danica Grujić Firanj i Đorđe Rackov.
 
Zagrebački maraton - 14.10.2018.
Vladimir Bulaić
 
Svilajnački polumaraton - 14.10.2018.
Đorđević Nenad.
 
23. Apatinski polumaraton - 21.10.2018.
Jakša Zeković, Tijana odobašić, Arpad Šarkezi, Lazar Rišar, Robert Lalić, Zoran Nikolić, Đorđe Sladaković, Miloš Stambolija, Srđan Savić, Đorđe Vučković, Ilija Zvekanov, Željko Graovac, Vesna Bjelan,  Miroslav Lišćević, Ljubiša Gudelj, Suzana Filipović, Marina B. Tepavac, Bojana Marić, Milica Stojšić, Maja Bodrožić, Biljana Vezmar, Sanja Milošević, Sandra Menz, Ivana Šokac, Daniel Šokac, Boško Jerković, Daniela Tryfonides, Vladimir Bulaić, Balint Fridrih, Vesna B. Vicko, Zorica Kulić, Snežana Radović, Dejana Butorac, Otto Beke, Kristina Gudelj, Bogdan Nikolić, Danica Galić, Đorđe Rackov, Danica G. Firanj, Srđan Stojanović, Gorana Koporan,  Ljerka Vukmirović, Marijana Vuković, Anita Marinić.
 
Podgorički maraton - 28.10.2018.
Balint Fridrih.
 
Ljubljanski maraton - 28.10.2018.
Tijana Kabić, Đorđe Munjas, Gorana Koporan i Bogdan Nikolić, Atila Sič, Milan Kovačić.
 
Srbija maraton serija 5 i 10 km. - 04.11.2018.
Tijana Kabić, Đorđe Munjas, Bogdan Nikolić, Zoran Nikolić, Milan Kovačić, Daniel Šokac, Atila Sič, Damir Marković, 
Daniela Tryfonides, Bojana Marić, Marina B. Tepavac, Maja Bodrožić, Biljana Vezmar, Aleksandar Marković, Miroslav Lišćević, 
Ljubiša Gudelj, Danica Galić, Robert Lalić, Milica Stojšić.
 
Istanbul marataton - 11.11.2018.
Marina B. Tepavac, Maja Bodrožić, Biljana Vezmar, Branka Vitković, Tatjana Ivošev.
 
Atina maraton
Vladimir Bulaić.
 
Plavi krug maraton - 11.11.2018.
Zoran Nikolić, Srđan Savić, Suzana Filipović, Nenad Glušac, Željko Graovac, Miloš Stambolija (odustao na 25 km.), Jovanka Racić Gojnić.
 
Savski polumaraton - 12.11.2018.
Vesna Bjelan, Đuka Čeljuska, Arpad Šarkezi.
 
Morahalom polumaraton - 17.11.2018.
Milan Kovačić.
 
Tubingen polumaraton - 02.12.2018.
Boško Jerković.
 
2. Memorijal Franja Fratrić - 02.12.2018.
Đuka Čeljuska, Miloš Kesić, Darko Petrović, Nikola Tanušaj, Arpad Šarkezi, Zoran Nikolić, Đorđe Vučković,  Tijana Odobašić i Miloš Petrović, Milan Kovačić, Mirjana Došen i Danica G. Firanj.
 
7. Reciklažni maraton - 08.12.2018.
Suzana Filipović, Tijana Kabić, Bojana Marić, Tijana Odobašić, Marina B.Tepavac, Maja Bodrožić, Biljana Vezmar, Arpad Šarkezi, Lazar Rišar, Milan Kovačić, Željko Graovac, Atila Sič, Miloš Stambolija i Vesna Bjelan.


40. S O M B O R S K  I    P O L U M A R A T O N 

40. Somborski polumaraton, 19.05.2019.                  

                                                               

                                        

>>> Rezultati :

Polumaraton  -   Kateg. -  Dukat trka na 7 km. -  Kateg. -  Štafetne ekipe

Video zapis Hronometar Timing  : Prolazak preko ciljne linije svih učesnika.