headerimg1
headerimg10
headerimg2
headerimg3
headerimg5
headerimg6
headerimg7
headerimg8
headerimg9

     6. Kruševački polumaraton

     4. Trka 1300 kaplara

     1. Vrbaška trka

     20. Prvenstvo Srbije za veterane

     Viminacijum polumaraton

     Mem. trka Pal Skenderović

     4. Subotički polumaraton

     Valjevski polumaraton

     39. Kanjiža running festival

     Pančevački maraton

     4. Bečejska desetka

     41. Somborski virt.polumaraton

     12. Novosadski noćni maraton

     12. Trka Prijateljstva Kula

     34. Beogradski maraton

     Ultra trail Tara Planina

     1. Zrenjaninski maraton

     Mem. trka Dragutin Tomašević

     Trka CARICA 2021 M.Stapar

     Srebrno jezero polumaraton

     Božična trka u Kuli

 

 

 

. Trke u organizaciji ARK Somaraton  -  Somaratonci u 2019.   -   Ultramaratoni i maratoni   - Polumaratonci u 2019.   -   Trkačka liga SoMaraton  -  Fotografi.

Somaratonci na pobedničkim postoljima 2019. god.

Ukupno na pobedničkim postoljima :  28  -  od toga 18 ženskih i 10 muških članova.

Na pobedničkim postoljima : Tijana Kabić, Tijana Odobašić, Bojana Marić, Biljana Vezmar, Kristina Cirkl, Vesna Crnjanski, Damir Marković, Danica Grujić Firanj, Danijela, Vujasinović, Jelena Stanimirović, Ljubica Vojnović, Maja Bodrožić, Marina B. Tepavac, Snežana Radović, Svetislav Zvekanov, Jakša Zeković, Zorica Kulić, Josip Major, Mirjana Došen, Vesna B. Vicko, Suzana Filipović, Lazar Rišar, Đorđe Munjas, Miloš Kesić, Vesna Bjelan, Đuka Čeljuska, Milan Kovačić i Arpad Šarkezi.

NA TRKAMA - POJEDINAČNI PLASMANI

  

Tijana Kabić  -  Tijana Odobašić  -  Bojana Marić

  

Biljana Vezmar  -  Kristina Cirkl  -  Vesna Crnjanski

  

Damir Marković  -  Danica Grujić Firanj  -  Danijela Vujasinović

  

Jelena Stanimirović  -  Ljubica Vojnović  -  Maja Bodrožić

  

Marina B. Tepavac  - Snežana Radović  -  Svetislav Zvekanov

  

Jakša Zeković  -  Zorica Kulić  -  Josip Major

  

Mirjana Došen  -  Vesna B. Vicko  -  Suzana Filipović

, 

Lazar Rišar  -  Đorđe Munjas  -  Miloš Kesić

  

Vesna Bjelan  -  Đuka Čeljuska  -  Milan Kovačić

 

Arpad Šarkezi


Državno prvenstvo - ultramaraton 6h - Ada, 09.03.2019. - Bojana Marić - Dame 3. mesto na 6 h.

4. Prekogranični ultramaraton Apatin - Osijek, 17.03.2019. - Tijana odobašić - Dame 3. mesto.

26. Novosadski polumaraton - 24.03.2019.  - Vesna B. Vicko - Dame 6 km.1. mesto.

Osiječki polumaraton, 06.04.2019. -  Arpad Šarkezi - kat. 1.mesto, Milan Kovačić 3. mesto u tročlanoj ekipi. Danica Grujić Firanj - kat. 1. mesto na 5 km.u

Kovačica polumaraton, 07.04.2019. - Zorica Kulić - Dame 3. mesto, Suzana Filipović - druga u kategoriji a Bojana Marić treća kod dama na trci 10 km.

Bečejska desetka 20.04.2019. - Prva mesta u svojim kategorijama - Mirjana Došen i Danica Grujić Firanj a na trci od 5 km. Bojana Marić kod dama 3. mesto.

40. Somborski polumaraton, 19.05.2019. - Tijana Kabić - Dame prvo mesto, 2. mesta : Miloš Kesić, Danijela Vujasinović,  3. mesto : Suzana Filipović.

7 km. : Đuka Čeljuska 3. mesto - Kategorije: Vesna B. Vicko i Vesna Bjelan 1. mesto, Bojana Marić Mirjana Došen 2. mesto, Jelena Stanimirović 3. mesto.

11. Trka prijateljstva, Kula, 15.06.2019. - Tijana Kabić - 1. mesto 5 km., Bojana Marić, Vesna Bjelan i Đuka Čeljuska prva mesta u kat. Arpad Šarkezi drugi u svojoj, a Mirjana Došen treća u svojoj kategoriji.

10. Novosadski noćni maraton, Novi Sad, 22.06.2019. - Maraton, Bojana Marić - dame 3. mesto, polumaraton Zorica Kulić - dame 3. mesto,  7 km. Tijana Kabić - dame prvo mesto.

30. Petrovdanska trka - B.Palanka - Gajdobra - Arpad Šarkezi - treći u kat.

11. Memorijalna trka Dren Mandić - Palić, 01.08.2019. - Tijana Kabić prva Bojana Marić druga.

Trkački i plivački festival - 38. Kanjiža - 10.08.2019. - Miloš Kesić je pobednik takmičenja u kombinaciji plivanja na 3 kilometra i trčanja na 10 kilometara,  Milan Kovačić drugo mesto u svojoj kategoriji,u kombinaciji plivanja i trčanja.

Polumaraton : Tijana Kabić - Dame treće mesto, u svojim kategorijama na pobedničkim postoljima Damir Marković, Arpad Šarkezi, Bojana Marić, Biljana Vezmar, Maja Bodrožić.

Na trci 10 km. U kategorijama : 1. mesto Josip Major, Zorica Kulić, Svetislav Zvekanov, Mirjana Došen, 2. mesto  Đorđe Munjas, Snežana Radović i Danica Grujić Firanj.

3. Subotički polumaraton, 01.09.2019. - U svojim kategorijama Lazar Rišar prvo mesto Damir Marković i Arpad Šarkezi drugo mesto.

10 km. -  u ženskoj konkurenciji Tijana Kabić prva dok je vicešampionka bila Bojana Marić.

11. Memorijalna trka Pal Skenderović - B.Topola, 08.09.2019. - Tijana Kabić prva, Josip Major drugi, prve u kategorijama Bojana Marić, Zorica Kulić, Vesna Bjelan i Danica Grujić Firanj na pobedničko postolje su se popeli još i Mirjana Došen i Arpad Šarkezi.

Noćni izazov na Fruškoj Gori  -  Ljubica Vojnović 1. mesto u ženskoj konkukrenciji na stazi od 18,8 kilometara sa 825 metara visinske razlike.

Baranjski polumaraton -  Arpad Šarkezi - 1. mesto u kat.  prvo mesto i ženska štafetna ekipa u sastavu Renata Štajner, Ljubica Vojnović i Jelena Stanimirović

DAME TRČE - Tijana Kabić prva, Zorica Kulić druga i Bojana Marić treća.

4. Zrenjaninski polumaraton - 06.10.2019. -  U svojim kat.  Suzana Filipović 2. mesto a Vesna Crnjanski 3. mesto.

Novosadski maraton - 13.10.2019. - na trci 33 km. Marina B. Tepavac 3. mesto.

24. Asics Dunavski polumaraton - 20.10.2019. - Kategorije : 1. mesta,  Đuka Čeljuska, Vesna Bjelan i Arpad Šarkezi, 2. mesto Jakša Zeković a 3. mesta Kristina Cirkl, Zorica Kulić i Bojana Marić. Vicešampionke u kategoriji ženskih štafeta bile su Renata Štajner i Jelena Stanimirović.

1st Serbia marathon,  Beograd, 17.11.2019. - Maraton - Tijana Kabić - dame 3. mesto (državno prvenstvo ).

Ultramaraton Baja Sombor 2019. - Tijana Kabić - dame 3. mesto, 

Podijumska mesta sa štafetnim ekipama: Arpad Šarkezi, Vesna Bjelan, Tijana Odobašić, Slobodan Miladinović, Vesna Crnjanski, Sandra Menz, Kristina Gudelj, Boško Jerković, Jelena Perenčević, Zoran Boca, Miroslav Liščević, Ivana Šokac, Mirko Erdelji, Jelena Stanimirović, Renata Štajner, Ljubica Vojnović, Bojana Marić, Mina Bošnjak, Anita Marinić.

8. Reciklažni maraton  -  Novi Sad, 08.12.2019.  - Trka na 7 km. Milan Kovačić 1. mesto.


42. SOMBORSKI INTERSPORT POLUMARATON - 08.05.2022.

  35. Beogradski maraton

Povlašćena cena
(za državljane Srbije, Crne Gore, BiH i Severne Makedonije)

2390 RSD do 31.12.2021

   5. Memprijal Franja Fratrić

        Unos rezultata

        Plasman 2021. godina

        Plasman 2020. godina

        Plasman 2019. godina.

        10. Najbržih 2020. godina.

 

               

                 Klub 100 maratona