headerimg006
headerimg007
headerimg009
headerimg011
headerimg012
headerimg013
 

 

Ark Somaraton i projekat Evropske unije

BAJA-SOMBOR - 48 km !

Hungary - Serbia 01.12.2019

 

>>> RASPIS - PROPOZICIJE TRKE UM

>>> VERSENYKIIRÁS

RÉSZVÉTELI DIJAT NEM KELL FIZETNI !

 

    Startna lista - rajtlista

  Egyéni nevezés  -  3 váltó  -   2 váltó

1. SERBIA MARATON, Novi Beograd 17.11.2019. godine. Prvenstvo Balkana u maratonu, Prvenstvo Srbije u maratonu. Trke na 42 km195 m, 21,097 km i 5 km. Prijave: https://trka.rs/event/119/ 

 

Ultramaraton Baja - Sombor   01.12.2019

  Egyéni nevezés  -  3 váltó  -   2 váltó

*******************************************

Startna lista - pojedinačno Baja - Sombor

Egyéni rajt lista

1     Alan Biro M SRK Žuti Šešir Osijek
2     Kristina Gudelj Ž ARK Somaraton Sombor
3     Atila Sič M ARK Somaraton Sombor
4     Dejan Graovac M   Subotica
5     VESNA DR CRNJANSKI Ž ARK Somaraton Beograd- Rakovica
6     Aleksandar Oparnica M 164 3/7 Sombor
7     Зоран Брада Митровић M   Београд, Звездара
8     LASZLO PAL DR SZABO M Ságvári Futóklub Szeged Tab
9     Рајко Швабић M   Аранђеловац
10     Josip Hvalec M White Bridge Runners Osijek Osijek
11     Miša Segedi M AK Indjija Indjija
12     Vlado Božić M VladoBozicYoga Novi Sad
13     Danijela Jurosevic Ž   Beograd Palilula
14     Damir Mufić M   Apatin
15     Srđan Savić M Ark somaraton Brestač
16     Marinko Knezevic M Sloboda Novi Grad Pančevo
17     Aleksandar Mitic M AK Spartak Opovo Opovo
18     Nemanja Crnobrnja M Udruzenje Maratonci Pančevo Kačarevo
19     Darko Lončar M NGT DEČKI U PLAVOM Sarajevo
20     Nenad Glusac M ARK Somaraton Novi Beograd
21     Bojana Dr Marić Ž ARK Somaraton Sombor
22     András Dittrich M   Pécs
23     DEJAN UBORNJI M UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad
24     Dražen Jovičić M AK Jovičić Bos. Brod
25     Aleksandar Mijailović M Sad TRČI Oplenac Topola Oplenac Topola
26     Željko Zeljković M AK Panonija Pančevo
27     Perić Srđan M   Veliko Gradište
28     Jovanović Žarko M ARK Modriča Modriča
29     Zrnić Vitaminka Ž Inspired by HOPE Kostolac
30     Vasiljević Danilo M ARK Modriča Modriča
31     Lukić Sanela Ž   Kopaonik
32     Demić Filip M AK Apatin Mokrin
33     Zelenović Milana Ž   N.Sad Bukovac
34     Lukić Antun M   Sombor
35     Zelenović Dušan M   Sombor
36     Petrović Miloš M ARK Somaraton Sombor
37     Halas Edvard M Paligo Palus - "Život je more" Subotica
38     Arsenijević Darko M PK Železničar Niš Niš
39     Nešić Marija Ž UK Paligo Palus Palic Kragujevac
40     Grujić Dragan M PSK Balkan Beograd - Železnik
41     Fodor Zoltán M ultRAn Senta Subotica
42     Kabić Tijana Ž ARK Somaraton Sombor
43     Erdelji Mirko M ARK Somaraton Sombor
44     Radukin Aleksandar M PSK Železničar Novi Sad Novi Sad
45     Trkulja Dragan M TK Sprint Sombor Sombor
46     Lipták Zoltán M ARK Magyarkanizsai futók Kanjiža
47     Radak Perica M Vojska Srbije, RViPVO Beograd
48     Rajković Nemanja M ARK Tron Palić Subotica
49     Zindović Tamara Ž Nike + run club Belgrade Beograd-Voždovac
50     Latinović Ljiljana Ž Sportski klub Vidikovac Beograd
51     Bjelan Vesna Ž ARK Somaraton Sombor
52     Odobašić Tijana Ž ARK Somaraton Sombor
53     Tasić Ljiljana Ž Udruzenje Maratonci Pa Pančevo
54     Viktória Várbíróné Schulcz Ž FuTeam SE Baja
55     Bečkei Daniel M   B.Topola
56     Stanković Filip M   Beograd Palilula
57     Bogdanović Dragan M   Mladenovac
58     Bene Ármin M TFSE Baja
59     Taksonyi Szilárd M   Szekszárd
60     Kürti Zsanett  Ž   Budapest
61           Baja
62           Baja
63           Baja
64           Baja
65           Baja
66           Baja
67           Baja
68           Baja
69           Baja
70           Baja
71           Baja
72           Baja
73           Baja
74           Baja
75           Baja
76           Baja
77           Baja
78     Mančić Miloš M   Beograd
79     Schulcz Gábor M   Baja
80     Miladinović Slobodan M ARK Somaraton Sombor
81     Graovac Željko M AK Hajduk Maraton Tim Kula Beograd
82     Csábi dr. Bettina Ž   Baja
83     Katić Nedeljko M ARK Somaraton Sombor

 

ŠTAFETNE EKIPE - 2 ČLANA - 2 VÁLTÓ

1 1001 Ákos Druzsek     B.Vinogradi
           
 
2 1004 Zeković Željko 1977 Partizanovci Pančevo
  1005 Šarkezi Arpad 1948   Sombor
 
3 1008 Gudelj Kristina 1979 Špic bruder Sombor
  1007 Menz Sandra 1981   Sombor
 
4 1009 Amanović Darija   Dobro Jutro Apatine Apatin
  1010 Kljajić Jasmina     Apatin
 
5 1037 Segedi Miša   Penzioneri Inđija
  1038 Jerković Boško     Sombor
 
6 1053 Kabić Tijana   Ekipa iz loze Sombor
  1054 Kulić Zorica     Sombor
 
7 1057 Petrović Vladimir   Inspired by HOPE Beograd
  1059 Milosavljević Ivan     Beograd
 
8 1014 Ardalić Mladen   Ardalići Sombor
  1015 Ardalić Valter     CRO
 
 
 
ŠTAFETNE EKIPE - 3 ČLANA - 3 VÁLTÓ
 
1 1002 Kovács Viktor 1978 Hitna pomoć Senta Senta
  1003 Surján Gusztáv 1964   Senta
  1032 Bakos Ond 1964   Senta

 
2 1012 Erdelji Mirko   Sledi Me Sombor
  1011 Šokac Ivana     Sombor
  1013 Vujasinović Danijela     Sombor

 

3 1017 Lalić Robert   Vojska Srbije Sombor
  1018 Hrkalović Dejan     Sombor
  1019 Đorđević Nenad     Sombor
 
4 1006 Stanimirović Jelena   Strong women Sombor
  1031 Vojnović Ljubica     Sombor
  1036 Štajner Renata     Sombor
 
5 1023 Kasap Dragan   Sledi Me-kumovi Sombor
  1020 Kasap Ana     Sombor
  1021 Obradović Marijana     Sombor
 
6 1022 Nikolić Dejan   3 X N Sombor
  1024 Nikolić Bogdan     Sombor
  1025 Nikolić Zoran     B.Monoštor
 
7 1026 Bošnjak Mina   Lepotice Sombor
  1027 Marinić Anita     Sombor
  1028 Marić Bojana     Sombor
 
8 1029 Basta Ivana   Mirkove Sombor
  1030 Milošević Sanja     Sombor
  1043 Polić Milica     Nova Crvenka
 
9 1033 Keresteš Ana   Salašari Sombor
  1034 Mandić Danijel     Sombor
  1035 Mandić Marija     Sombor
 
10 1039 Ágoston Natália   ultRAn Zenta Sombor
  1040 Német Anett     Sombor
  1046 Burány Mária Terézia     Sombor
 
11 1041 Tepavac Marina   SoGracije Sombor
  1042 Bodrožić Maja     Sombor
  1044 Biljana Vezmar     Sombor
 
12 1047 Rađenović Sanja   Uporne dame Sombor
  1048 Vukmirović Ljerka     Sombor
  1049 Damjanović Jasmina     Sombor
 
13 1050 Forgić Tomislav   elpusztíthatatlan harcosok Sombor
  1051 Forgić Ivana     Sombor
  1052 Tairović Sead     Sombor
 
14 1055 Liptak Zoltan   Sógorok és Ádám Kanjiža
  1056 Sarnyai Attila     Kanjiža
  1060 Sarnyai Ádám     Kanjiža
 
15 1045 Boca Zoran   ARK Somaraton Sombor
  1061 Perenčević Jelena     Kljajićevo
  1062 Mirić Saša     Sombor
 
16 1063 Mészáros Ervin   Temerin Boys Temerin
  1064 Francia Dániel     Temerin
  1065 Ikotin Gábor     Temerin
 
17   Dlačić Ivan   MUNJE NEBESKE  Beograd
    Jeremić Ivan     Beograd
    Bukvić Čedomir     Beograd
 
18 80 Panić Miodrag   Ekipa -Kondilomi Novi Beograd
  1066 Mančić Miloš     Beograd
  1058 Rosić Nebojša     Beograd
 


40. S O M B O R S K  I    P O L U M A R A T O N 

40. Somborski polumaraton, 19.05.2019.                  

                                                               

                                        

>>> Rezultati :

Polumaraton  -   Kateg. -  Dukat trka na 7 km. -  Kateg. -  Štafetne ekipe

Video zapis Hronometar Timing  : Prolazak preko ciljne linije svih učesnika.