headerimg1
headerimg10
headerimg2
headerimg3
headerimg5
headerimg6
headerimg7
headerimg8
headerimg9

     Šabački polumaraton

     Kostolački polumaraton

     1. Zemunski polumaraton

     5. Suboti;ki polumaraton

     40. Festival trčanja - Kanjiža

     Pančevački maraton

     13. Novosadski Noćni maraton

     13. Trka Prijateljstva - Kula

     2. Novosadski Frtalj maraton

     Ultramaraton - Palić

     2. Zrenjaninski maraton

     35. Beogradski maraton

     42. Somborski polumaraton

     19. Osječki polumaraton

     29. Novosadski polumaraton

     7. Kruševački polumaraton

     8 VPŠ za Dečji osmeh

     Srebrno jezero - polumaraton

     5. Zimski noćni polumaraton

     Božićna trka Kula

Zvanično izmerena i sertifikovana staza somborskog polumaratona.

 Sertifikat

Somborica na Google My Maps


 

 

Atletsko rekreativni klub ''SOMARATON'' Sombor 

Rezultati trke - Dame trče!

Pl. St.br. Prezime i ime Grad Klub Vreme
1 2 Perenčević Damjana Kljajićevo ARK Somaraton 00:20:20
2 1 Kabić Tijana Sombor ARK Somaraton 00:20:36
3 34 Čortan Jelena Sombor   00:21:57
4 3 Bubalo Marija Apatin AK Apatin 00:22:24
5 28 Pešić Ana Sombor ARK Somaraton 00:22:30
6 33 Ćurčić Željka Sombor PU Sombor 00:23:01
7 72 Gudelj Kristina Sombor ARSU Sledi ME 00:23:37
8 50 Maravić Elvira Subotica Škola trčanja Subotica 00:23:49
9 64 Tomašević Jelena Novi Sad ARK Fruška Gora 00:23:58
10 73 Jovanović Nataša Novi Sad ARK Fruška Gora 00:24:06
11 46 Marić Bojana Sombor ARK Somaraton 00:24:10
12 171 Došen Mirjana Sombor ARK Somaraton 00:24:15
13 184 Bubulj Emina Apatin   00:24:54
14 183 Zinajić Milana Sombor   00:24:57
15 169 Perenčević Jelena Sombor   00:25:21
16 11 Milutin Zorica Sombor TK Sprint 00:25:30
17 6 Zurković Jelena Sombor   00:25:43
18 45 Bjelan Vesna Sombor ARK Somaraton 00:25:48
19 10 Egić Ivana Apatin   00:25:52
20 23 Rašeta Danijela Apatin AK Apatin 00:26:26
21 7 Živković Tea Sombor PSD Radivoj Simonović 00:27:11
22 22 Lazarević Milana Sombor   00:28:50
23 173 Bodrožić Maja Sombor ARK Somaraton 00:28:55
24 172 Vezmar Biljana Sombor ARK Somaraton 00:28:56
25 174 Vitković Branka Sombor ARK Somaraton 00:28:57
26 26 Kinanga Silvie Subotica Kinanga 00:29:15
27 196 Čergić Lana Apatin   00:29:28
28 43 Bezbradica Jovana Sombor   00:29:41
29 56 Zobenica Jovana Apatin Deer runners 00:30:00
30 38 Đurović Jovana Sombor ARK Somaraton 00:30:43
31 60 Ćeran Tijana Apatin Deer runners 00:30:55
32 58 Duraković Aleksandra Apatin Deer runners 00:30:56
33 55 Kolar Eleonora Bezdan   00:31:09
34 20 Maunić Monika Sombor ARK Somaraton 00:31:11
35 31 Matović Anđela Subotica   00:31:32
36 29 Remeš Anastazija Subotica Škola trčanja Subotica 00:31:37
37 30 Ber Ana Subotica Škola trčanja Subotica 00:31:37
38 36 Vuković Dejana Beograd   00:31:42
39 25 Kopunović Andrea Subotica Škola trčanja Subotica 00:31:55
40 41 Martin Bezdan Kristina Bezdan   00:32:25
41 197 Rodić Marija Sombor   00:32:30
42 9 Brkić Ksenija Sombor   00:32:53
43 189 Jerković Alida Sombor   00:33:24
44 191 Perišić Darija Sombor   00:33:24
45 187 Odobašić Tijana Sombor ARK Somaraton 00:33:40
46 193 Damjanović Jasmina Sombor   00:33:41
47 194 Vukmirović Ljerka Sombor   00:33:41
48 15 Dragić Violeta Sombor ARK Somaraton 00:33:41
49 4 Vuković Marijana Sombor ARK Somaraton 00:33:41
50 47 Stojković Tamara Sombor ARSU Sledi ME 00:34:04
51 39 Smiljić Vanja Sombor   00:34:04
52 170 Mirković Borka Apatin   00:34:22
53 192 Bunjevčev Ivana Sombor   00:34:56
54 66 Kalić Ljiljana Sombor ARSU Sledi ME 00:35:04
55 5 Radović Snežana Sombor ARK Somaraton 00:35:31
56 19 Horvat Katalin Bezdan   00:35:31
57 52 Šuput Saša Sombor   00:35:31
58 65 Cvijanović Dragana Sombor ARSU Sledi ME 00:36:18
59 68 Smolić Nikolina Sombor   00:36:18
60 69 Štefanović Aleksandra Sombor   00:36:18
61 76 Poznanović Jelena Apatin   00:36:37
62 78 Golubović Dunja Sombor   00:36:37
63 77 Golubović Dušanka Sombor   00:36:37
64 188       00:37:50
65 27 Kinanga Chloe Subotica Kinanga 00:39:43
66 198 Milanović Snežana Sombor   00:42:07
67 42 Đanić Silvija Bezdan   00:42:17
68 195 Skakić Velinka Sombor   00:42:20
69 59 Medić Adrijana Apatin   00:43:08
70 70 Dobrić Danijela Sombor   00:56:12
71 190 Smolić Gorana Sombor   00:56:12
72 176 Šarkezi Marija Sombor ARK Somaraton 00:59:59
73 177 Milankov Ecija Sombor   00:59:59

 


42. S O M B O R S K I  P O L U M A R A T O N   -   08.05.2022.

 


        Unos rezultata

        Plasman 2022 godina

        Plasman 2021. godina

        Plasman 2020. godina

        Plasman 2019. godina.

 

               

                 Klub 100 maratona