headerimg1
headerimg10
headerimg2
headerimg3
headerimg5
headerimg6
headerimg7
headerimg8
headerimg9

     6. Kruševački polumaraton

     4. Trka 1300 kaplara

     1. Vrbaška trka

     20. Prvenstvo Srbije za veterane

     Viminacijum polumaraton

     Mem. trka Pal Skenderović

     4. Subotički polumaraton

     Valjevski polumaraton

     39. Kanjiža running festival

     Pančevački maraton

     4. Bečejska desetka

     41. Somborski virt.polumaraton

     12. Novosadski noćni maraton

     12. Trka Prijateljstva Kula

     34. Beogradski maraton

     Ultra trail Tara Planina

     1. Zrenjaninski maraton

     Mem. trka Dragutin Tomašević

     Trka CARICA 2021 M.Stapar

     Srebrno jezero polumaraton

     Božična trka u Kuli

 

 

 

Članovi ARK Somaraton na polumaratonima 2017. god.

 Ultramaraton  -  Maraton   -  Brdske trke  -  Ostale kraće trke  -  Trkačka liga Somaraton 

 

Prvi put na polumaratonu.

Anišić Arijana

Bodrožić Maja

Konc Monika

Milošević Sanja

Rnjak Tamara

Šokac Daniel

Stojković Tamara

Tietz Mina

Tepavac B. Marina

Vezmar Biljana

 

Petrović Miloš

Vukelić Ivana

Gudelj Ljubiša

 

Članovi kluba koji su trčali polumaratone u 2017. god.

1 Anišić Arijana Subotica, Apatin.
2 Bjelan Vesna Sombor, Apatin,
3 Bodrožić Maja Osijek, Beograd, Novi sad noćni, Zagreb Bundek, Palić, Apatin, Novi Sad 22 km. Ljubljana, Beograd, Novi sad 25 km.
4 Čeljuska Đuka Novi Sad, Beograd, Apatin, Novi Beograd, Petrovaradin.
5 Dragić Slobodan Palić, Osijek, Jagodina, Beograd, Novi sad noćni, Subotica, Apatin, Ljubljana, Petrovaradin.
6 Drobina Ivana Novi Sad noćni,
7 Erdelji Mirko Zrenjanin, Apatin,
8 Fridrih Balint Palić, Osijek, Subotica, Palić,
9 Glušac Nenad Palić, Kovačica, BTR rođendanski pm, Split, Niš.
10 Graovac Željko Odžaci, Novi sad 22 km.
11 Jerković Boško Novi Sad, Sombor, Kanjiža, Subotica, Odžaci, Apatin, Petrovaradin.
12 Kabić Tijana Malta, Novi Sad, Osijek, Sombor,  Apatin, Plitvice, Subotica, Zrenjanin,
13 Kesić Miloš Beograd,  Sombor,  Tikveš, Apatin, Petrovaradin.
14 Kolarić Dragan Palić,
15 Konc Monika Kovačica, Osijek, Novi Sad noćni,
16 Kovačić Milan Srebrno jezero, Beograd, Banja Luka, Novi sad noćni, Subotica, Ljubljana, Novi Sad reciklažni pm.
17 Krneta Aleksandar Tekeriš Cer.
18 Kulic Zorica Novi Sad, Novi Sad noćni,
19 Major Josip Novi Sad, Beograd, Apatin, Petrovaradin.
20 Majstorović Boris Osijek, Novi Sad noćni, Zagreb Bundek, Palić, Odžaci, Apatin, Novi sad 22km. Beograd.
21 Marić Bojana Palić, Novi Sad,
22 Marković Aleksandar Ljubljana.
23 Marković Damir Osijek, Subotica, Palić,
24 Milošević Sanja Apatin.
25 Nikolić Zoran Palić, Osijek, Sombor, Subotica, Odžaci, Zrenjanin, Apatin,  Petrovaradin.  1 41 31
26 Odobašić Tijana Kovačica, Osijek, Ostrog, Plitvice, Rakovica, Kanjiža, Subotica, Odžaci, Apatin,  Petrovaradin.
27 Petrović Miloš Apatin, Beograd.
28 Radović Snežana Kovačica, Osijek, Novi sad noćni,
29 Rišar Lazar Osijek, Ostrog, Rakovica, Kanjiža, Ruma, Subotica, Odžaci, Apatin,
30 Rnjak Tamara Subotica,Odžaci, Apatin, Novi sad 22 km. Beograd, Novi Sad 25 km.
31 Šarkezi Arpad Kovačica, Osijek, Beograd, Rakovica, Kanjiža, Ruma, Subotica, Odžaci, Apatin,  Petrovaradin.
32    
33 Sič Atila Palić, Osijek, Beograd, Sombor, Plitvice, Novi Sad noćni, Subotica, Budimpešta, Palić vinski, Apatin, Novi sad 25 km. Ljubljana.
34 Šokac Daniel Sombor,Apatin, Petrovaradin.
35 Stambolija Miloš Kovačica, Osijek, Rakovica, Kanjiža, Ruma, Subotica, Odžaci, Zrenjanin, Apatin,  Petrovaradin.
36 Sladaković Đorđe Novi Sad, Beograd, Banja Luka, Novi Sad noćni, Subotica, Odžaci, Zrenjanin, Apatin, Novi Sad 22 km. Tekeriš Cer. Beograd.
37 Stanimirović Jelena Osijek, Ostrog, Beograd, Banja Luka, Novi sad noćni, Zrenjanin, Beograd.
38 Stojković Tamara Apatin.
39 Šuša Petar Srebrno jezero, Novi Sad,  Novi Sad 33 km.
40 Tanušaj Nikola Odžaci,
41 Tietz Mina Subotica, Apatin,
42 Tepavac B. Marina Osijek,Beograd,Novi sad noćni,Hvar, Budimpešta, Palić, Apatin, Apatin 22 km. Ljubljana, Beograd, Novi Sad 25 km.
43 Trkulja Dragan Apatin.
44 Vezmar Biljana Osijek,Beograd,Novi sad noćni,  Zagreb Bundek, Palić, Apatin, Novi sad 22 km.  Ljubljana, Beograd, Novi Sad 25 km.
45 Vicko B. Vesna Novi Sad,Beč,
46 Vidojević Miroslav Toronto.
47 Vučković Đorđe Srebrno jezero, Dubrovnik, Plitvice, Novi Sad noćni, Subotica, Apatin.
48 Vukelić Ivana Sombor, Apatin. 2:18
49 Vražić Marija Kovačica, Osijek, Novi Sad noćni,
50 Zeković Jakša Apatin, Petrovaradin.
51 Zvekanov Ilija Jagodina, Dubrovnik, Rakovica, Apatin, Ljubljana,

 

 

   

        Unos rezultata

        Plasman 2021. godina

        Plasman 2020. godina

        Plasman 2019. godina.

        10. Najbržih 2020. godina.

 

               

                 Klub 100 maratona