headerimg1
headerimg10
headerimg2
headerimg3
headerimg5
headerimg6
headerimg7
headerimg8
headerimg9

     9. Reciklažni maraton

     5. Mem. trka Franja Fratrić

     10. Plavi krug oko Ade

     1. Ulična trka Ečka

     Prvenstvo Srbije u krosu - kros RTS-a

     25. Dunavski polumaraton

     29. Novosadski maraton

     3. Svilajnački polumaraton

     5. Zrenjaninski polumaraton

     9. Kragujevački polumaraton

     Čačanski polumaraton

     6. Kruševački polumaraton

     4. Trka 1300 kaplara

     1. Vrbaška trka

     20. Prvenstvo Srbije za veterane

     Viminacijum polumaraton

     Mem. trka Pal Skenderović

     4. Subotički polumaraton

     Valjevski polumaraton

     39. Kanjiža running festival

     Pančevački maraton

     4. Bečejska desetka

     41. Somborski virt.polumaraton

     12. Novosadski noćni maraton

     12. Trka Prijateljstva Kula

     34. Beogradski maraton

     Ultra trail Tara Planina

     1. Zrenjaninski maraton

     Mem. trka Dragutin Tomašević

     Trka CARICA 2021 M.Stapar

     Srebrno jezero polumaraton

     Božična trka u Kuli

 

 

 

Klub 100 maratona.  

Ažurirano   19.12.2021.

 RB  Prezime i ime  God. Mesto Maraton Ult.mar.  Ukupno
1   Boroja Drago 1953 Futog 372 63 435
2   Mićić Srećko 1958 Beograd 229 23 252
3   Knežević Drago 1948 Beograd 200 19 219
4   Jovičić Dražen 1973 Brod, BIH 83 126 209
5   Todorović Nedeljko 1952 Beograd 195 7 202
6   Kostić Miloš 1941 Beograd 167 21 188
7   Ćurulić Vojislav 1953 Beograd 159 3 162
8   Ranđelović Miroslav 1967 Beograd 135 22 157
9   Janoši Elvira 1960 Palić 5 147 152
10   Janković Zoran 1956 Kula 119 29 148
11    Stojanović Srđan 1962 Leskovac 22 116 138
12    Dobrijević Đuro 1944 Selb, GER 2 133 135
13    Ćirić Dragan 1951 Novi Sad 88 47 135
14    Milanović Zarija 1959 Beograd 121 2 123
15   Gacik Saša 1971 Niš 81 38 119
16   Rašković Mile 1949 N.Banovci 113 6 119
17   Savić Vladimir 1943   114 3 117
18   Tasić Ljiljana 1965 Pančevo 68 44 112
19   Popović Veljko 1965 Kula 82 26 108
20   Filipović Dragiša 1968 Paraćin 95 13 108
21   Segedi Miša 1960 Inđija 96 4 100

 

Pripravnici

22. Zeljković Željko, 1977, Pančevo   46 + 52 = 98
23. Mitić Aleksandar, 1967, Opovo   44 + 49 = 93
24. Knežević Marinko, 1956, Pančevo   34 + 57 = 91
25. Bokarev Aleksandar, Beograd, 1964,   88+  2 = 90
26. Čošić Stjepan, 1977, Vukovar, CRO   63 + 25 = 88
27. Arsić Aleksandar*, 1964, Niš   45 + 42 = 87
28. Ubornji Dejan*, 1969, Novi Sad,   65 + 21 =  86
29. Šulja Mihal, 1974, Kovačica,   41 +  43 =  84
30. Đurković Miljurko, 1959, Blace   74 +  8 = 82
31.  Pajić Miroslav, 1961, Batajnica   47 + 32 = 79
32. Mitić Dragica, 1965, Beograd   69 + 10 = 79
33. Radulović Radovan, 1952, Subotica,   66 + 13 = 79
34. Jovičić Dalibor, B. Brod,  1975   47 + 29 = 76
35. Stević Pero, 1964, Subotica   62 + 9 = 71
36. Krstić  Aca Jovan, Niš, 1965,   61 + 8=  69
37. Kolić Vladimir, 1975, Beograd   62 + 4 = 66
38.  Krstajić Dragutin, Beograd, 1968,   59 + 3 = 62
39. Stojanović Branimir, 1986, Zaječar   55 + 5 = 60
40. Kakonji Dejan*, 1968, Subotica   12 + 48 = 60
41. Grbović Ljubivoje, Borča, 1956   53 + 6 = 59
42. Andrić Miloje *, 1931, N.Beograd,   50 +  9 =  59
43. Kosanović Nikola, 1982, Beograd   45 + 11 = 56
44. Batić Marko, 1946, Remseck, GER,   53 + 2 = 55
45. Jovanović Miloje – Miki, Zemun, 1965   46 + 9 = 55  
46. Antić Saša, 1963, Valjevo   53 + 2  =   55
47. Špajzer Vladislav *, 1949, Odżaci   54 + 0 = 54
48. Nikoliš dr Dušan, Beograd, 1950   51 + 0 = 51
49. Radičanin Zoran, Beograd, 1977   50 + 0 = 50
50. Gilice Samanta, 1988, Vršac-Švedska   38 + 12 = 50
51. Sokol Stojanka *, 1962, Subotica   46 +  4 =   50

 

>>> PROPOZICIJE SOMBORSKOG POLUMARATONA

>>> PRIJAVI SE

  35. Beogradski maraton

 

 

        Unos rezultata

        Plasman 2021. godina

        Plasman 2020. godina

        Plasman 2019. godina.

        10. Najbržih 2020. godina.

 

               

                 Klub 100 maratona